W dzisiejszych czasach warsztat blacharsko-lakierniczy nie miałby racji bytu bez wsparcia odpowiednio wyposażonej pomocy drogowej. Dlatego z myślą o naszych klientach zakupiliśmy do salonu w Długołęce nowy samochód pomocy drogowej wyposażony w hydrauliczną platformę załadowczą z wyciągarką. Umożliwia on transport  uszkodzonych samochodów o masie całkowitej do 2700 kg, co zagospodarowuje praktycznie całą gamę marki Toyota (najcięższe auto to Land Cruiser V8, który waży 2500 kg). Dodatkowo samochód wyposażony jest w specjalne przyłącze elektryczne w części przedniej, które umożliwia podjechanie do auta z rozładowanym akumulatorem i awaryjne uruchomienie silnika. Opcja szczególnie przydatna w okresie zimowym. Nasz samochód pomocy drogowej będzie świadczył usługi nie tylko dla klientów serwisu blacharsko-lakierniczego, ale również serwisu mechanicznego. Oczywiście będzie to pomoc świadczona całą dobę. Na użytek klientów oddany zostanie numer telefonu assistance, pod którym będą mogli uzyskać pomoc o każdej godzinie.

 

Toyota Długołęka Dobrygowski oferuje Państwu całodobową pomoc przy transporcie unieruchomionych pojazdów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę. Transport uszkodzonych pojazdów wszystkich marek świadczymy na terenie całej Europy. Posiadamy wszelkie konieczne pozwolenia i certyfikaty niezbędne do świadczenia usług pomocy drogowej na terenie całej Unii Europejskiej. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych Klientów i ich całkowite zadowolenie.

 

W przypadku szkód komunikacyjnych, koszty transportu uszkodzonego bądź unieruchomionego pojazdu, rozliczane są w ramach ubezpieczenia pojazdu (wg obowiązujących procedur i zawartej umowy ubezpieczeniowej pojazdu).

 

Jeżeli miałeś kolizję lub Twój samochód zepsuł się na środku drogi w trasie- mogą Państwo liczyć na nasza pomoc! Dojedziemy szybko na miejsce zdarzenia i sprawnie wykonamy zlecenie!

 

W przypadku unieruchomienia pojazdu prosimy o kontakt pod nr telefonów:

tel. stacjonarny. +48 71 721 55 55  (czynny całą dobę)

Zobacz lokalizację serwisu >

Skontaktuj się


Wiktor Zając
Pomoc Drogowa


+48 71 721 55 20
Toyota Wrocław
Toyota Lubin