Serwis blacharsko - lakierniczy

Stworzyliśmy serwis blacharsko-lakierniczy bezpośrednio przy salonie Toyota Długołęka Dobrygowski, ponieważ wiemy jak trudno pogodzić się z faktem uszkodzenia Państwa Toyoty. Jesteśmy po to,  aby pomóc Państwu w kłopocie i kompleksowo zająć się naprawą samochodu zgodnie wymogami technologicznymi Body & Paint Toyota Motor Corporation. Nasi klienci z pewnością docenią to, że nasz dział to jedyny we Wrocławiu, zlokalizowany na terenie stacji, autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy.

 

Wykwalifikowany zespół fachowców zapewni Państwu kompleksową obsługę w zakresie oceny i naprawy uszkodzeń mechanicznych pojazdów. Wszelkie usługi blacharskie dokonywane są z wykorzystaniem nowoczesnych technik naprawczych i specjalistycznych urządzeń.

 

Serwis blacharsko-lakierniczy Toyota Długołęka Dobrygowski jest wyposażony w najnowocześniejsze bezpyłowe kabiny lakiernicze. Najnowocześniejsze urządzenia do napraw blacharskich i lakierniczych wiodących marek, m.in. Car-O-Liner, które pozwalają wykonać naprawę najwyższej jakości, tak by doprowadzić samochód do stanu pierwotnego, nie narażając Państwa na utratę bezpieczeństwa i estetyki samochodu po naprawie.

 

Dysponujemy najnowszym sprzętem niezbędnym do przywrócenie stanu technicznego pojazdu sprzed dnia stłuczki czy kolizji drogowej. Posiadamy nowoczesne ramy naprawcze z elektronicznym systemem pomiarowym nadwozia typu Car-O-Liner. Na wyposażeniu serwisu jest stanowisko z laserowym pomiarem geometrii oraz ścieżka diagnostyczna do sprawdzenia skuteczności amortyzatorów i hamulców.

 

Wykwalifikowani lakiernicy stosują innowacyjne technologie, które zapewniają wysoką jakość i długie użytkowanie pojazdu. Nasi fachowcy korzystają z lakierów i materiałów lakierniczych renomowanych marek, a dzięki własnej mieszalni lakierów, perfekcyjnie dobiorą składniki koloru – zgodnie z paletą oraz przygotują samochód do malowania.

 

Salon wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie. Wśród nich warto wymienić m.in. ścieżkę diagnostyczną HEKA, która pozwala na pełną kontrolę wstępną i końcową samochodów na serwisie, wraz z wydrukami kontrolnymi dla klientów. Serwis blacharsko-lakierniczy wyposażony został z kolei w dwie niezwykle zaawansowane komory lakiernicze. Nowością na rynku wrocławskim jest oferta usług smart, czyli szybkich napraw realizowanych maksymalnie w kilka godzin. Wyposażenie serwisu umożliwia świadczenie szerokiej palety usług typu SMART (szybkie naprawy lakiernicze, wypychanie wgnieceń, naprawa elementów plastikowych wnętrz, naprawa tapicerek, naprawa uszkodzeń szyb czołowych. 

 

Nasz Serwis Blacharsko-Lakierniczy posiada wszystkie certyfikaty standardów Toyoty Motor Poland, gwarantujące najwyższą jakość wykonania usługi i zapewniające skrócenie do minimum okresu naprawy Państwa samochodu. W czasie naprawy możecie Państwo skorzystać z szerokiej gamy samochodów zastępczych oraz fachowej pomocy ze strony naszych doradców, którzy krok po kroku przeprowadzą Państwa przez wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

 

Atutami naszego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego są niewątpliwie samochody zastępcze dla klientów

 

Nie muszą Państwo dodatkowo transportować samochodu w celu wykonania przeglądu powypadkowego – u nas przegląd ten wykonywany jest na miejscu.

 

Najwyższą jakość usług potwierdzają otrzymane przez nasze salony certyfikaty ISO 9001 i 14001.

 

Nasz serwis zapewnia Państwu naprawę pojazdu przy użyciu oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią naprawy producenta danej marki pojazdu z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi.

 

Zobacz lokalizację serwisu >

Skontaktuj się

Toyota Dobrygowski Agata Charęza-Puka
Agata Charęza-Puka
Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
+48 71 721 55 23
+48 881 95 12 65
Toyota Dobrygowski Paweł Rozłąkowski
Paweł Rozłąkowski
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
+48 71 721 55 22
+48 660 72 94 00
Toyota Wrocław
Toyota Lubin