Serwis mechaniczny

Wszystkie modele samochodów marki Toyota są uznawane na świecie jako pojazdy niezawodne, a tę cechę potwierdzają liczne badania i testy niezależnych firm. Obsługa techniczna samochodów Toyoty to przyjemność i satysfakcja z wykonywanej pracy dla wszystkich pracowników działu serwisu mechanicznego. Maksymalnie skrócony czas oczekiwania na wizytę w serwisie i fachowość obsługi zapewnią każdemu Klientowi całkowite zadowolenie.

 

Mechaniką pojazdową i serwisowaniem samochodów marki Toyota zajmujemy się profesjonalnie od 1991 roku, więc liczne i wieloletnie doświadczenie oraz fachową widzę każdego dnia przekładamy na satysfakcję klientów i ich całkowite zadowolenie. Potwierdzają to liczne opinie o serwisie Toyoty Dobrygowski i referencje, które często otrzymujemy.

 

Serwis mechaniczny zlokalizowany przy salonie Toyota Długołęka Dobrygowski dysponuje nowoczesnymi stanowiskami do obsługi samochodów osobowych, dostawczych i terenowych oraz liczną kadrą wykwalifikowanych mechaników, diagnostów, elektryków, elektromechaników. Doradcy serwisowi przeprowadzą każdego Klienta poprzez cały proces, doradzą, zaproponują najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania. W Toyota Długołęka Dobrygowski dbamy o to, aby wszyscy nasi pracownicy mimo wieloletniego doświadczenia stale podnosili swoje kwalifikacje. Liczne certyfikaty, dostępne do wglądu w salonie, świadczą o naszej trosce o najwyższą jakość usług i działanie zgodnie z wysokimi standardami Toyoty Motor Poland. Pracownicy serwisu są na bieżąco szkoleni w zakresie usług serwisowych Toyoty, inżynierii i technologii poprzez biuletyny techniczne, publikacje serwisowe oraz kursy szkoleniowe. Każdy pracownik jest również absolwentem programu szkoleniowego Toyota, zakończonego serią rygorystycznych egzaminów.

 

Naprawa samochodu w autoryzowanym salonie Toyota Długołęka Dobrygowski to gwarancja oryginalnych części oraz profesjonalnej usługi. Stosowane przez nas technologie są zgodne z wymogami producenta, a wszelkie, nawet najmniejsze naprawy i specjalistyczne przeglądy wykonywane przez doświadczony zespół.

 

Dział serwisu mechanicznego oferuje naprawy na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i kontrolnych oraz bogatego zestawu narzędzi specjalnych.

 

Do dyspozycji oczekujących na swój samochód pozostają dwie przestronne poczekanie ze stałym i szybkim dostępem do Internetu oraz nowoczesny kącik zabaw dla dzieci. Przestronne wnętrze odpowiada na potrzeby klientów, bowiem wyróżnia i podkreśla mocne strony firmy: świeżość, precyzję i ponadczasową elegancję, a przy tym jest miejscem ciepłym i przyjaznym.

 

Wiemy, jak ważne jest dla Państwa utrzymanie samochodu we idealnej kondycji, dlatego oferujemy kompleksowe usługi, świadczone przez naszych specjalistów, od najbardziej skomplikowanych napraw poprzez stację kontroli pojazdów do wprawną i biegłą diagnostykę pojazdów. Indywidualne podejście do klienta oraz wytyczne do działań, których celem jest zapobieganie uszkodzeniom w przyszłości zapewniają naszym klientom zadowolenie ze współpracy.

 

Autoryzowany serwis mechaniczny Toyota Długołęka Dobrygowski oferuje szeroki wachlarz usług, od przeglądów okresowych, wymiany olejów i filtrów do skomplikowanych napraw silników. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym do diagnostyki i napraw.

 

Specjalizujemy się w naprawach:

 • silników
 • alternatorów i rozruszników
 • układów wydechowych
 • zawieszeń – amortyzatory, sprężyny, wahacze
 • układów hamulcowych – klocki, tarcze, bębny, szczęki
 • układów rozrządu
 • układów kierowniczych
 • układów napędowych

 

Oprócz bieżących przeglądów i napraw proponujemy naszym klientom:

 • montaż układów klimatyzacji
 • montaż instalacji gazowej LPG dwóch wiodących firm BRC. Na zamontowane w naszym serwisie instalacje gazowe udzielamy gwarancji do 24  miesięcy.
 • montaż ogrzewania postojowego
 • montaż czujników ostrzegania podczas cofania
 • montaż wyłączników świateł do jazdy dziennej
 • przystosowanie pojazdów do prowadzenia nauki jazdy
 • montaż i wyważanie kół oraz bezpłatną przechowalnię opon

Wszystkie elementy i urządzenia składające się na oferowane przez firmę systemy zasilania posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości, niezbędne homologacje i atesty.

 

Na czas naprawy swojego samochodu w serwisie Toyota Długołęka Dobrygowski naszym Klientom proponujemy samochód zastępczy.

 

Na terenie naszej stacji dealerskiej Toyota Długołęka Dobrygowski znajduje się Stacja Kontroli Pojazdów pozostająca do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00 i w soboty od godz. 8:00 do 15:00, gdzie wykonujemy okresowe badania techniczne pojazdów, jak również po kolizji czy w wyniku skierowania przez organ kontroli ruchu drogowego.

Posiadamy uprawnienia do kontroli pojazdów w zakresie:

 • B - pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T
 • D - pojazdy zarejestrowane po raz pierwszy za granicą
 • E - pojazdy skierowane przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę

 

Naprawa samochodu w autoryzowanym salonie Toyota Długołęka Dobrygowski to gwarancja oryginalnych części oraz profesjonalnej usługi. Stosowane przez nas technologie są zgodne z wymogami producenta, a wszelkie, nawet najmniejsze naprawy i specjalistyczne przeglądy wykonywane przez doświadczony zespół.

 

Celem naszej pracy jest spełnienie Państwa oczekiwać związanych z samochodami firmy Toyota, a wszystkie nasze działania oparte są na kilkunastoletnim doświadczeniu.

 

Jeśli szukasz najlepszego i najbardziej kompetentnego serwisu mechanicznego we Wrocławiu, chcesz umówić się na naprawę, bądź masz do nas jakieś pytania – prosimy o kontakt.

Zobacz lokalizację serwisu >

Skontaktuj się


Serwis Mechaniczny
Toyota Długołęka Dobrygowski
+48 71 721 55 10
Toyota Wrocław
Toyota Lubin